BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ)

Ja Jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar mums pa tālr. 670 61 777 vai pa e-pastu info@homeclub.lv.

Tomēr, pirms to darāt, iesakām izlasīt sadaļu “Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)” – varbūt atbildi uz savu jautājumu atradīsiet šeit:

 • Ko darīt, ja Jūs nesaņēmāt sūtījumu norādītajā laikā?

Svarīgi! Ja neesat saņēmuši sūtījumu noteiktajā piegādes laikā atbilstoši izvēlētajai piegādes metodei, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni. 670 61 777 vai pa e-pastu info@homeclub.lv

 • Kā var norēķināties par precēm?
  – Maksājot pa daļām, veicot 12 maksājumus. Pirmais maksājums jāmaksā preces piegādes brīdī. Pārējās daļas jāmaksā katru mēnesi saskaņā ar maksājuma paziņojumu, kas nosūtīts kopā ar preci.
  – Samaksājot pilnu summu uzreiz pēc preču piegādes.
 • Vai ir iespējams piegādāt preces uz ārvalstīm?
  – Atvainojamies, bet pašlaik preces tiek sūtītas un piegādātas tikai Latvijas Republikas teritorijā.
 • Kāda ir piegādes maksa?

– Piegādes maksa par katru preci tiek norādīta pasūtīšanas brīdī. Atkarībā no preces, piegāde var būt bezmaksas vai 5,50 EUR. Piegādes izmaksas Jums tiks norādītas preces pasūtījuma brīdī.

 • Kādi ir preču piegādes termiņi?
  – Preces parasti tiek izsūtītas 3–7 darba dienu laikā. Atsevišķos gadījumos preces piegādes var ieilgt līdz 30 dienām.   
  – VAS „Latvijas Pasts“ pasta nodaļa informēs Jūs par piegādāto sūtījumu. Lūdzu, saņemiet pasūtījumu pasta nodaļā 14 kalendāro dienu laikā.
  – VAS „Latvijas Pasts“ kurjera dienests piegādās Jūsu pasūtījumu uz norādīto adresi, iepriekš saskaņojot ar Jums piegādes laiku.
 • Ko darīt, ja Jūs saņēmāt nekvalitatīvu preci?

www.homeclub.lv garantē preču kvalitāti, tādēļ, ja konstatējāt preces defektu vai arī prece tika sabojāta transportēšanas laikā, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa tālruni 670 61 777 vai e-pastu info@homeclub.lv. Mēs vienosimies par Jums piemērotu preces aizstāšanas veidu un nekvalitatīvo preci aizstāsim ar kvalitatīvu vai atmaksāsim naudu, saskaņā ar Noteikumos paredzēto kārtību.

 • Ko darīt, ja man nepatīk nopirktā prece?

Ja pasūtītā prece Jums nepatīk, Jums ir tiesības to nodot atpakaļ. Jums ir jāpaziņo mums 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas pa tālruni 670 61 777 vai e-pastu info@homeclub.lv. Naudu par nodoto atpakaļ preci saņemsiet 14 dienu laikā pēc preces nosūtīšanas atpakaļ Pārdevējam vai pēc apliecinājuma par preces nosūtīšanu.

Ja tiek konstatēts, ka nodotā atpakaļ prece ir bojāta vai lietota pretēji preces pārbaudes mērķim, Pircējs apņemas kompensēt Pārdevējam visus ar to saistītos zaudējumus.

 • Vai “Home Club” produktiem ir kvalitātes garantija?

Jā, visām precēm tiek piemērota 2 gadu garantija. Ja nepieciešams, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni 670 61 777 vai e-pastu info@homeclub.lv.